Крестьянполь Любов Юріївна

к.т.н., доцент

Дисципліни, які викладає: Основи  сертифікації пакованої продукції, технологія пакування та зберігання пакованої продукції, технологічні основи виробництва пакувальних машин, технологія і обладнання для виробництва пакувальних матеріалів, прогресивні напрямки розвитку технології пакування, САПР пакувального виробництва, інформаційне забезпечення проектування паковань.

Освіта:

З 2005 року по 2010 рік навчалася в Луцькому національному технічному університеті, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Товарознавство та експертиза у митній справі». У 2010 році була прийнята на посаду молодшого наукового співробітника лабораторії проведення досліджень науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України у Волинській області. Захищена дисертація на тему «Інформаційні технології в оптимізаційному синтезі захисної системи паковання алкогольної продукції» та присуджений науковий ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.06 – інформаційні технології

Наукові інтереси:

Створення наукових основ оптимізаційного синтезу системи захисту пакованої продукції, її математичного, програмного та інформаційного забезпечення. Розробка методики опису системи захисту паковання, та побудова моделей різних систем захисту. Розробка алгоритмів і комп’ютерних програм для знаходження оптимальних системи захисту за заданими умовами, з метою отримання кращого варіанту. Розробка автоматизованої інформаційної системи обліку обігу і захисту паковань, та конструкцій допоміжних пакувальних засобів які в комплексі фактично унеможливлюють підробку товару. Дослідження та прогнозування властивостей автоматизованих інформаційних системи обліку паковання, оптимізація та їх моделювання під задані умови.